Eén aanspreekpunt

Graag meer informatie over het lidmaatschap van TRAXIO? Neem dan contact op met uw secretaris. Hij of zij beantwoordt uw vragen of vraagt het na bij een expert.

Algemeen telefoonnummer: 02/778.62.00

Christian

Christian Rampelbergh: christian.rampelbergh@traxio.be

Concessiehouders auto en vrachtwagen

 Guy

Guy Crab: guy.crab@traxio.be

Fietsfabrikanten
Fietsspecialisten

Maarten


Maarten Voet: maarten.voet@traxio.be

Servicestations
 - Carwashes
Verdelers automateriaal 
Invoerders automateriaal 
Bandenspecialisten 

Kristof Eraly


Kristof Eraly: kristof.eraly@febelcar.com

Carrosserieherstellers

Luc Schets

Luc Schets: luc.schets@traxio.be

Carrosseriebouwers
Moto- en scooterspecialisten ad interim

Michel Gillard Low Res

Michel Gillardmichel.gillard@traxio.be

Handelaars in tweedehandsvoertuigen
Takelaars

Motorrevisoren
Onafhankelijke herstellers  




Burgerlijke bouwkunde en goederenbehandeling

 

 

Andere diensten

Word lid