Eén aanspreekpunt

Graag meer informatie over het lidmaatschap van TRAXIO? Neem dan contact op met je secretaris. Hij of zij beantwoordt je vragen of vraagt het na bij een expert.

Algemeen telefoonnummer: 02/778.62.00

Algemeen secretaris nog aan te duiden:

Concessiehouders auto en vrachtwagen
Servicestations - Carwashes

Guy Crab: guy.crab@traxio.be

Fietsfabrikanten
Fietsspecialisten

 

Stijn Vervoort: stijn.vervoort@traxio.be


Verdelers en verdelers automateriaal 
Invoerders gereedschappen 
Bandenspecialisten 

 

Kristof Eraly: kristof.eraly@febelcar.com

Carrosserieherstellers

 

Luc Schets: luc.schets@traxio.be

Carrosseriebouwers

Stefaan Lampaert: stefaan.lampaert@traxio.be

Motor- en scooterspecialisten

 

Michel Gillard: michel.gillard@traxio.be

Verdelers en verdelers automateriaal
Handelaars in tweedehandsvoertuigen
Takelaars
Motorrevisoren
Onafhankelijke herstellers
Commissie Vrachtwagens
Commissie Historische Voertuigen 

 

Joëlle Germain: joelle.germain@traxio.be

Burgerlijke bouwkunde en goederenbehandeling

Traxio gebruikt cookies Cookie policy Net als andere websites, houden we ook van cookies. De cookies die we gebruiken dienen voornamelijk om jouw ervaring op onze website te verbeteren. We gebruiken ook cookies omdat we graag meten hoe onze website wordt bezocht. We plaatsen deze cookies alleen wanneer je voorafgaande toestemming hebt gegeven.