Eén aanspreekpunt

Graag meer informatie over het lidmaatschap van TRAXIO? Neem dan contact op met je secretaris. Hij of zij beantwoordt je vragen of vraagt het na bij een expert.

Algemeen telefoonnummer: 02/778.62.00

Christian Rampelbergh: christian.rampelbergh@traxio.be

Concessiehouders auto en vrachtwagen

 

Guy Crab: guy.crab@traxio.be

Fietsfabrikanten
Fietsspecialisten

 

Maarten Voet: maarten.voet@traxio.be

Servicestations - Carwashes
Verdelers en verdelers automateriaal 
Invoerders gereedschappen 
Bandenspecialisten 

 

Kristof Eraly: kristof.eraly@febelcar.com

Carrosserieherstellers

 

Luc Schets: luc.schets@traxio.be

Carrosseriebouwers
Moto- en scooterspecialisten ad interim

 

Michel Gillard: michel.gillard@traxio.be

Handelaars in tweedehandsvoertuigen
Takelaars
Motorrevisoren
Onafhankelijke herstellers  

 

Joëlle Germain: joelle.germain@traxio.be

Burgerlijke bouwkunde en goederenbehandeling