Enquête over de toekomst van de mobiliteit
Duurzaamheid heeft aanzienlijk aan belang gewonnen en zijn weg gevonden naar het topic van bedrijfswagens, en mobiliteit in het algemeen.
Duurzaamheid heeft aanzienlijk aan belang gewonnen en zijn weg gevonden naar het topic van bedrijfswagens, en mobiliteit in het algemeen.
Als gevolg hiervan heeft het Vlerick Centre for Excellence in Strategic Rewards een enquête opgezet waarin het een overzicht wil krijgen van de praktijken rond mobiliteit als beloningsinstrument, en waarin het meningen wil verzamelen over de toekomst van mobiliteit.
Bedankt voor uw deelname via de volgende link (de enquête is beschikbaar in het Engels – deadline 19 mei 2021).
Indien u vragen heeft of meer informatie wenst, aarzel dan niet om contact op te nemen met onze sociaalrechtelijke adviseurs:
Nadia Van Nieuwenhuijsen (NL) [email protected]
02/778.62.00
Charlotte Waterlot (FR) [email protected]
MyTRAXIO? Zeker doen! Klik hier.
Stuur dit bericht zeker door naar uw personeelsverantwoordelijke of human resources.
Foto: Tumisu via Pixabay